Naše služby

Informační a komunikační technologie

Provádíme kompletní zasíťování budov a domů. A to jak kabelové tak i bezdrátové. Připojení IP telefonů do sítě. Rekonstruujeme stávající sítě.

Prodej značkových sestav PC

Jsme partneři značky Comfor. PC sestavy jsou v různých specifikacích a konfiguracích pro kancelářské využití, pro náročnější grafické programy a pro graficky náročné hry. Lze sestavit i PC podle přání zákazníka.

Prodej periferií a spotřebního materiálu

Prodáváme veškeré periférie spojené s výpočetní technikou jako jsou myši, klávesnice, tiskárny, kopírovací stroje a podobně – k tomu určené spotřební zboží.

Kamerové systémy

Montáž kamerových systému jak do interiéru tak do exteriéru. Kamery jsou plně digitální a připojují se do stávající nebo nově budované počítačové sítě. Záznam se ukládá do předem nakonfigurovaného počítače nebo místního serveru. Délka záznamu je podmíněna velikostí disku na který se zaznamenává. Na kamery je přístup z webového rozhraní a pokud systém dovolí tak i z mobilního telefonu.

Zabezpečovací technika

Elektronické zabezpečovací systémy jsou finančně mnohem dostupnější, než si řada lidí myslí. Cenově jsou srovnatelné například s běžnými elektrickými spotřebiči, které jsou v každé domácnosti samozřejmostí. Zabezpečíme Vám dům i byt proti zlodějům i požáru.

Vzdálená technická podpora

S touto službou jsem schopni spravovat Vaši počítačovou síť ihned. Technik kterému nahlásíte závadu se k Vám připojí a pokud problém dovolí, je vyřešen okamžitě.

Vývoj webových stránek

Vývoj webových stránek v HTML, XHTML a PHP jazyce s formátováním CSS. Registrace a administrace domény, mailu a webhostingu.

Renovace tonerů a inkoustových náplní

Renovace tonerů inkoustových nápní a tonerůProvádíme renovaci a plnění tonerů a inkoustových náplní.

Výroba razítek a vizitek

Razítka, vizitkyVýroba razítek a vizitek ruzných tvarů a velikostí.

Telekomunikační služby

Dobíjení kreditu, aktivace a migrace telefonních čisel, prodej a výměna SIM karet. Prodej dotovaných a nedotovaných mobilních telefonů. Zřizování pevných linek. Zapojení ADSL CDMA a GPRS modemů.

Satelitní technika

Montáž domácích satelitních sytému pro jednu i více na sobě nezávislých TV. Použité přístupové karty pro české a slovenské programy jsou Skylink a Gital.

Kopírovací služby